
Парите от новоучреденото сдружение „Бъдеще за „Левски“ – Бизнес Клуб“ ще постъпват директно в сметките на НАП, а няма да бъдат използвани за никакви други нужди на клуба. Това съобщи директорът на „Левски“ Даниел Боримиров обяви пред „Мач Телеграф“.
„Идеята е да членуват по-платежоспособните фенове. Парите от тях ще отиват директно по сметките на НАП за погасяване на задълженията. След мача ще се проведе и първото му заседание“, каза Боримиров.
На учредяването пък са присъствали Сираков, Боримиров, Фондация “Спорт в България”, Борислав Георгиев и Венцислав Димитров.
Снимка: lap.bg
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg