В София: Боклукът на пътя, а контейнерите празни или обърнати
В платформата на Helpbook.info отново ни писаха замърсяването около контейнерите в столичен квартал, което вече засяга и пътното платно.
„Отново замърсяването около контейнерите на ул. „Позитано“, кв. „Разсадника“, засяга вече и пътното платно. Със седмици не се извозват едрогабаритен отпадък. Един от контейнерите е обърнат на обратно.
Това се случва и при кръстовището на ул. „Татарли“, и при ул. „Индже войвода“. Гледката е почти ежедневна, сигналите вече не знам колко много са.
Съседите ни явно не умеят и не желаят да им е чисто, но и от инспектората следва да измислят по-качествена поддръжка, тъй като вече е нетърпимо“, завършва сигналът.
Към него са изпратени и снимки за състоянието на района.
В платформата на Helpbook.info може да подадете оплакване към отговорните институции, които да предприемат действия по решаване на проблема и да бъдете уведомени писмено за предприетите мерки.
Тагове:
Източник: Bgonair.bg