
Камион е скъсал електрически кабели в столичния квартал „Слатина“. След това те са се оплели и се запалили. Инцидентът е станал около 11 часа, съобщи за БНР говорителят на Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ Валентин Кръстев. При пламването на кабелите са хвърчали и искри. Хора в съседство са се притеснили да не се запалят дърветата, които са били на сантиметри от стълба.
Около 20 къщи са засегнати от аварията и са без ток. Очаква се електрозахранването им да бъде възстановено до 17 часа, уточняват от електроразпределителното дружество „Електрохолд“.
Снимка: Кадър Facebook
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg