Извънредна ситуация в зоопарка в Стара Загора. Евакуираха посетителите заради избягал от клетката леопард. Бягството е установено около 10:30 ч.
Незабавно екипът на зоологическата градина помогна за извеждането на посетителите, за по-бързата евакуация някои бяха извозени с автомобили.

„Леопардът притича пред нас по алеята и се шмугна в гората„, каза един от посетителите.
От зоопарка предупредиха хората да избягват и територията на парк „Аязмото“.
На посетителите предложиха да им презаверят билетите за следващо посещение.
Снимки: Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg