„Лудогорец“ отложи мача си срещу „Берое“
Двубоят между „Берое“ и „Лудогорец“ от шестия кръг в Първа лига беше отложен, съобщават от Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз. Срещата трябваше да се играе на 25 август от 21:15 часа в Стара Загора.
свързани
„По искане ПФК „Лудогорец“ 1945, на основание чл.44, ал.1, буква а/, предложение 4, от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2025-2026, срещата от шести кръг на ППФЛ, между отборите на „Берое“ и ПФК „Лудогорец“ 1945, се отлага“, се казва в съобщението на БФС.
Късно снощи „Лудогорец“ загуби с 1:2 като гост на „Шкендия“ (Тетово) в първи мач от плейофите за влизане в Лига Европа. Срещата-реванш ще се проведе следващия четвъртък в Разград.
Снимка: Lap.bg.
Тагове:
Източник: Bgonair.bg