Поражението бе първо за тима на Хосеп Гуардиола.
„Тотнъм“ поднесе изненада, побеждавайки с 2:0 като гост „Манчестър Сити“ във втория кръг на Висшата лига.
Бренан Джонсън и Жоао Палиня донесоха успеха на „шпорите“, които продължават с пълен актив от 6 точки.
свързани
Поражението бе първо за тима на Хосеп Гуардиола. Лондончани бяха по-добрият отбор на „Етихад“ и заслужено стигнаха до успеха.
В добавеното време „шпорите“ бяха много близо до трети гол, но Трафърд направи две последователни спасявания след удар на Соланке и добавка на Дансо.
Така „Тотнъм“ стигна до втора поредна победа на „Етихад“, след като през миналия сезон разби с 4:0 „Сити“.
Четете повече в gol.bg.
Снимка: Reuters
Останете информирани с Bulgaria ON AIR и в канала ни в Google News Showcase.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg