ЦСКА 1948 спечели и третото си домакинство от началото на сезона.
ЦСКА 1948 удари с 2:1 „Монтана“ в първия мач от петия кръг в родната Първа лига. Домакините доминираха през по-голямата част от двубоя и заслужено спечелиха на своя стадион в Бистрица.
Така новият треньор на „Монтана“ Анатоли Нанков дебютира със загуба. Попаденията за успеха на селекцията на Иван Стоянов забиха Георги Русев в 33-ата минута и Мамаду Диало в 55-ата минута. Надеждите на „Монтана“ върна Борис Димитров в 74-ата минута.
Любопитен факт е, че главен съдия на срещата беше жена – Християна Гутева, която се справи на добро ниво с ръководенето на срещата.
ЦСКА 1948 спечели и третото си домакинство от началото на сезона. „Червените“ са актив от 10 точки на трето място. „Монтана“ е на 13-а позиция с два пункта на актива си.
Четете повече в gol.bg.
Снимка: Lap.bg
Тагове:
Източник: Bgonair.bg