
Цунами! Истинско цунами помете Би Ти Ви днес, когато продуцентът и дългогодишен кадър на медията Георги Тошев скочи публично срещу Венета Райкова и заяви, че тази жена няма място в стойностно предаване като „Преди обед“, което проваля и опорочава.
Тошев е омерзен и отвратен от гостите и темите, които не спира да диктува водещата с цел единия рейтинг, както и от изблиците й, които му били все по-непоносими.
Георги Тошев се обърна към ръководството на Би Ти Ви и към СЕМ с апел да обърнат внимание на случващото се пред очите на зрителите и да осъзнаят, че блондинката няма място там и ги излага…
Сега обаче, само няколко часа по-късно, гръмна бомбата, че Тошев е подал молбата си за напускане на Би Ти Ви, а заедно с него си тръгва и част от екипа на предаването. Подобно нещо не се е случвало в националната медия и спокойно можем да кажем, че това е най-чутовният скандал в историята й.
Тошев поясни също, че Венета Райкова е била извикана единствено като заместничка на Зейнеб Маджурова, която е напуснала сама, но е била достатъчно нагла, за да изземе функциите на основна водеща и да започне да си позволява повече от нормалното. „Това не е нейното „Горещо“, това е издържано и уважавано предаване, което тя иска да превърне в кочина“, извън кожата си е Георги Тошев.
Източник: Crimesbg.com
Razkritia.com