
Екшън сцена с раздаване на ритници и юмруци се разигра в центъра на София. Двама мъже се опитаха да свалят поставена скоба на гумата на автомобил. През това време пристига екип на Центъра за градска мобилност.
Спорът започва вербално, след което един от служителите на ЦГМ удря с чело в главата шофьора. Последва размяна на удари, става ясно от видео, заснето от мястото на инцидента.
Полярни са мненията за разигралата се сцена в центъра на столицата – според едни служителят на ЦГМ трябва да бъде уволнен, според други – не е длъжен да търпи блъскането на колата и е за урок на „хитреца“.
Част от коментарите към видеото: „Заслужава медал“, „Служителя е за повишение в охранител! Каква глава наби и по една тупалка, биячите не можаха да си намерят ключовете от колата“, „Това е новата екстра от ЦГМ, не си плащаш, ядеш бой“.
Кадри: Facebook/Христо Карагьозов/Катастрофи и Нарушения в България
Тагове:
Източник: Bgonair.bg