Трафикът ще преминава в лентата, в която не се работи.
Утре, 19 август, от 10:30 ч. за около 40 минути ще се променя организацията на движение при 83-и км на АМ „Марица“ в посока Пловдив.
В участъка на територията на област Хасково ще се извършва профилактика на тол камера, като ще се работи поетапно в двете ленти за движение.
свързани
Трафикът ще преминава в лентата, в която не се работи.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да спазват стриктно поставената пътна сигнализация и да карат внимателно, спазвайки дистанция. Да се движат със съобразена скорост и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Снимка: БГНЕС
Останете информирани с Bulgaria ON AIR и в канала ни в Google News Showcase.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg