
Родните грации се прибраха от световното първенство по художествена гимнастика в Рио Де Жанейро, а безспорно аплаузите бяха за Стиляна Николова, която спечели четири сребърни медала – в многобоя, в отборната надпревара, на обръч и лента.
свързани
„Усещането беше невероятно, особено след последното ми изиграване на многобоя. Тогава вече осъзнавах, че имам рожден ден и може би е един от най-хубавите ми рождени дни. Доволна съм, щастлива съм. Радвам се, че има над какво още да се работи и към какво да се стремим“, коментира световната вицешампионка в многобоя Стилияна Николова.
Нейната треньорка Валентина Иванова допълни, че някои от композициите биха могли да се подобрят, като се завиши тяхната трудност и така България да може да завземе по-големи висоти в спорта.
Снимка: Facebook
Тагове:
Източник: Bgonair.bg