Това са малка част от частните самолети на летище София, собственост на нашите български олигарси, които отглеждаме с години. Тези самолети трябва да се приватизират незабавно в полза на държавата, тоест държавата да си върне откраднатото през годините! Защо хората по селата да не разполагат със самолети за гасене на пожари, за да спасят единственото си имущество, а една групичка селяндури да се разхождат по света с частни самолети и да се пръскат с шампанско, докато в България няма дори вода на места и половината гори! Повечето от собствениците на тези самолети не са изобретили еднорог и нямат бизнес без участието на приватизация от държавата! И преди да има коментари, че съм социалист, искам да попитам- демокрация ли е репресията на цял един народ от група хора, присвоили си държавата?!
Габриела Кирова
Bnews.bg