
Турският министър на транспорта Абдулкадир Уралоглу беше глобен за превишена скорост, след като публикува видео, на което кара с 224 км/ч по магистрала.
Кадрите, споделени в социалните мрежи, са озвучени с фолклорна музика и откъси от реч на президента Реджеп Тайип Ердоган. Постът предизвика остра реакция сред потребителите в социалните медии.
В отговор Уралоглу публикува изображение на глобата си от полицията и се извини с думите: „Извинявам се на нашата нация“.
Останете информирани с Bulgaria ON AIR и в канала ни в Google News Showcase.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg