След загубата от „Локомотив“ (София) с 0:2 феновете на „Ботев“ (Пловдив) нахлуха на терена.
В израз на недоволство от представянето на „канарчетата“ привържениците съблякоха фланелките на футболистите и ги събраха в центъра на терена на „Колежа“.

Феновете скандираха „Всички вън!“ и поискаха обяснение от футболистите.

Полицаите едва удържаха десетките привърженици да не нахлуят в съблекалните на „Ботев“ (Пловдив).
Снимки: lap.bg.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg