„Орлите“ спечелиха у дома за първи път от два месеца
„Лацио“ измъкна победата над „Дженоа“ в шоу с пет гола
Лудо второ полувреме и огромно облекчение за „Лацио“. В двубой срещу „Дженоа“, който дълго време бе лишен от емоции и се развиваше в бавно темпо, „орлите“ стигнаха до драматична победа с 3:2 в 100-ата минута, въпреки че по-рано пропиляха аванс от два гола.
Срещата предложи три дузпи – всички отсъдени след намеса на ВАР и всички за игра с ръка.
Решаващи се оказаха попаденията на Педро (56′ – дузпа), Кенет Тейлър (62′) и Данило Каталди (100′ – дузпа), които обезсмислиха головете на Малиновски (67′ – дузпа) и Витиня (75′).
Това бе първа домакинска победа за „Лацио“ на „Олимпико“ от повече от два месеца, макар и постигната пред почти празни трибуни – в знак на протест срещу управлението на Клаудио Лотито.
Снимка: Reuters
Тагове:
Източник: Bgonair.bg