
Системата за граничен контрол у нас е срината, в цялата страна не работят в момента контролните пунктове.
„Не знаем кога ще отстранят повредата, работи се усилено“, обясниха пред „24 часа“ служители от ГКПП „Капитан Петко войвода“.
свързани
Опашката на влизане от Гърция е почти половин километър. По думите им подобно е положението и по другите ни граници. На Маказа също се чака за влизане в България. Но на ГКПП „Капитан Петко войвода“ опашката от ТИР-ове, бусове и леки коли расте главоломно.
Хората са изнервени в жегата до краен предел и натискат клаксони в знак на протест.
свързани
„Пускайте ни да минаваме“, настояват те.
„Ако се наложи, ще раздаваме вода„, шегуват се служители. Те казват, че проблемът не зависи от тях.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Източник: Bgonair.bg