Разрушени са част от подлеза и тротоара.
Трамвай излезе от релсите близо до Румънското посолство в София.
Няма пострадали хора, но са ударени няколко автомобила.
свързани
„Излязла трамвайна мотриса от релсите на Румънското посолство и тръгнала по ул. „Иван Асен“. Разрушени са част от подлеза и тротоара. Избягвайте по възможност“, пише очевидец във Facebook.
Линейки, пожарна и полиция са затворили кръстовището.
Снимка: Facebook
Останете информирани с Bulgaria ON AIR и в канала ни в Google News Showcase.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg