В края на срещата Лекинсио Зеефаук оформи крайния резултат.
АЗ Алкмаар разгроми „Левски“ с 4:1 в плейофния реванш от Лигата на конференциите и с общ резултат 6:1 сложи точка на тазгодишното евроучастие на „сините“.
Интригата на стадион „АФАС“ приключи още до 6-ата минута, докогато домакините нанизаха два гола. Попаденията бяха дело на Ибрахим Садик и Мекс Меердинк, а в самия край на полувремето отново Садик се разписа за 3:0.
свързани
След почивката домакините значително намалиха темпото и това позволи на Евертон Бала да вкара за „Левски“. В края на срещата Лекинсио Зеефаук оформи крайния резултат.
Така „Левски“ напуска Европа с осем мача, в които се представи достойно.
Четете повече в gol.bg.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Източник: Bgonair.bg