Следващият му съперник е Алекс де Минор.
Канадецът Феликс Оже-Алиасим надигра руснака Андрей Рубльов и със 7:5, 6:3, 6:4 и се класира на четвъртфиналите на US Open.
Двубоят продължи 2 часа и 17 минути. За да стигне до полуфинала Оже-Алиасимще трябва да победи 8-ия в схемата Алекс де Минор от Австралия.
Преди дни канадецът отстрани по пътя си Откритото първенство на САЩ поставения под номер 3 Александър Зверев.
Снимка: Reuters
Останете информирани с Bulgaria ON AIR и в канала ни в Google News Showcase.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Източник: Bgonair.bg