„Червените дяволи“ паднах с 1:3 от „Брентфорд“
27.09.2025 • 16:46 Редактор: Елеонора Танева
„Брентфорд“ победи с 3:1 „Манчестрър Юнайтед“ в мач от 6 кръг на Висшата лига на Англия.
Бившият нападател на „Лудогорец“ Игор Тиаго се превърна в герой на мача с две попадения. Той откри резултата още в 8-ата минута, а в 20-ата удвои преднината.
Бенджамин Шешко се разписа в 26-ата минута и върна интригата в мача.
В 76-ата минута капитанът Бруно Фернандеш не успя да вкара от дузпа за „червените дяволи“.
Влезлият като резерва Матиас Йенсен оформи крайното 3:1 в добавеното време.
Тагове:
Източник: Bgonair.bg