
„Ботев“ (Пловдив) се раздели със защитниците Виктор Генев и Самуел Супрайен. Договорите на двамата опитни бранители изтекоха и няма да бъдат подновени, съобщиха от клуба.
Виктор Генев е един от най-големите стълбове в „жълто-черната“ отбрана през последните години. При втория си престой при „канарчетата“, Генев завоюва бронзовите медали, а през втория дял на настоящия шампионат бе с капитанската лента.
Самуел Супрайен се присъедини към пловдивския клуб в началото на миналия сезон. Французинът бързо се превърна в основен играч в защитния вал на Ботев, като също бе с основен принос за 3-ото място и европейското участие на „канарчетата“.
„ПФК „Ботев“ (Пловдив) изказва своята благодарност към двамата футболисти за показания професионализъм и отдаденост към „жълто-черния“ Клуб, като им пожелава много успехи в бъдещите им професионални начинания“, обръщат се към двамата играчи от пловдивския клуб.
Снимка: Официален сайт на „Ботев“ (Пловдив)
Тагове:
Източник: Bgonair.bg