Skip to content

Ретро България

Menu
Menu

V:rgo излиза на бойното поле

Posted on юни 19, 2026

Рапърите I.N.I. и V:rgo за пореден път обединиха сили, за да представят новата си песен „Боец“, пише Телеграф.

Парчето отново носи в себе си серизони теми за себеусъвършенстване и мотивация и се явява последняит сингъл от предстоящия албум KLASSA MODE. Напоследък чуваме все по-малко клубни парчета от изпълнителите и все повече ориентирани към мотивацията и личностното развитие.

Текстът тук не е просто поредица от рими, а признание, послание и отношение към апатията, която все повече ни заобикаля. 

Recent Posts

  • И това доживяхме! Валентина стана първата Мис Транс (СНИМКИ)
  • Шофьорът, забил се в автобус на „Челопешко шосе“, се яви в съда, оставиха го в ареста (снимки)
  • Привечер застрелват на улицата прокурор Николай Колев
  • Жанета Осипова не е първата! БГ звезди едва оцеляват в катастрофи, трима загинаха на пътя
  • Първа версия за тройната смърт в Угърчин: Гей ревност стои зад убийството?

Recent Comments

Няма коментари за показване.

Archives

  • юни 2026
  • май 2026
  • април 2026
  • март 2026
  • февруари 2026
  • януари 2026
  • декември 2025
  • ноември 2025
  • октомври 2025
  • септември 2025
  • август 2025
  • юли 2025
  • юни 2025
  • май 2025
  • април 2025
  • март 2025
  • февруари 2025
  • януари 2025
  • декември 2024
  • ноември 2024
  • октомври 2024
  • септември 2024
  • август 2024
  • юли 2024
  • юни 2024
  • май 2024
  • април 2024
  • март 2024
  • февруари 2024
  • януари 2024
  • декември 2023
  • ноември 2023
  • октомври 2023
  • септември 2023
  • август 2023
  • юли 2023
  • юни 2023
  • май 2023
  • април 2023
  • март 2023
  • февруари 2023
  • януари 2023
  • октомври 2022
  • септември 2022
  • август 2022
  • декември 2020
  • юни 2017
  • май 2017
  • април 2017

Categories

  • НА МУШКАТА
  • ОБЩЕСТВО
  • ПОДЗЕМЕН СВЯТ
  • РАЗОБЛИЧЕНИ
  • СКАНДАЛИ
©2026 Ретро България | Design: Newspaperly WordPress Theme