
Пак с Кристина джитка по света и у нас Виктор от “Ергенът”. Преди дни двамата потвърдиха, че отново са заедно, като си спретнаха романтичен уикенд в Панагюрище. Родината обаче им стана тясна, затова отлетяха до Италия.
Рожденият ден на Кристина стана повод да си подарят лятна ваканция и да покажат на феновете си колко пак се обичат. Наред със спокойствието в любовта Виктор се похвали и с нов нос. За щастие обаче, все още не се е подхлъзнал да си направи ринопластика.
Методът, по който е коригирал профила и формата на носа си, е неинвазивен и се свежда до ботокс и филъри на правилните места. Подобна процедура извайва по подходящ начин обонятелния орган и дава възможност на човек да се види с подобрена визия. Резултатът е добра опция и всеки да прецени дали наистина да се подложи на ринопластика накрая.
Така и с няколко думи Виктор от “Ергенът” успя да похвали процедурата и предвид това явно е доволен от лицето си в момента. По този начин стана ясно, че не е харесвал носа си. Оперативната намеса е инвазивна, разбира се, и след нея връщане назад няма. Дали и занапред ергенът ще предпочете ботокса и филърите пред ножа, предстои да видим.
Източник: bgdnes.bg