Огромна тапа на АМ „Тракия“ заради катастрофа край Стара Загора
Катастрофа е станала на автомагистрала „Тракия“ в района на км 196 в посока Бургас. Заради инцидента се е образувало километрично задръстване.
„Пътуващите посока Бургас да слизат на отбивката на Чирпан/Стара Загора и след това след това се качете отново от Стара Загора„, съветват водачи.
Трафикът се осъществява по обходен маршрут: от пътен възел „Свобода“-път II-66 – околовръстен път Стара Загора-път I-5, пътен възел Стара Загора – АМ „Тракия“, като се регулира от „Пътна полиция“, информират от АПИ.
„С дистанция 2 м при скорост 120 км, как се спира? В бързи и яростни може, ама в реалния живот не може“, коментира водач.
Шофьори и техните спътници масова са слезли от автомобилите си и изчакват трафикът да бъде пуснат.
Снимка: Facebook/Магистрала Тракия
Тагове:
Източник: Bgonair.bg